Invex Remedies

Invex Remedis produkty dla zdrowia i urody

Invex Remedis to znany producent niepowtarzalnych suplementów diety oraz dermokosmetyków, stworzonych z myślą o zdrowiu i naturalnym pięknie ludzkiej skóry. Firma została założona w 1987r przez Stanisława Szczepaniaka, cenionego i wielokrotnie nagradzanego wynalazcę, którego wielka i śmiała wizja dały trwały fundament dla wielu niezwykłych preparatów pomagających tysiącom osób w naturalnym dbaniu o swoje zdrowie oraz piękny i młody wygląd.

Pozwól sobie na zdrowie i piękno, dzięki Invex Remedis

Produkty Invex Remedis zostały stworzone z myślą o współczesnych potrzebach osób dbających o swoje zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie, a także nieskazitelny wygląd, niezależnie od wieku i płci. Tysiące osób posiada jednoznacznie pozytywne opinie na temat marki Invex Remedis. Powodem takiego stanu rzeczy może być fakt, iż producent od początku swojej działalności stawia na najnowsze rozwiązania kosmetyczno – dietetyczne, a wszelkie swoje preparaty tworzy w oparciu o rzetelne badania prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę firmy oraz najbardziej innowacyjne rozwiązania i autorskie receptury.

Linia produktów Invex Remedis to wynik wieloletnich badań i doświadczeń, które doprowadziły do stworzenia niezwykłych kosmetyków oraz suplementów diety doskonale przyswajalnych przez ludzki organizm i skórę. Marka wyróżnia się na tle innych producentów dzięki tworzeniu produktów opartych m.in. o rozbicie struktur metalicznych. Warto też dodać, że w produktach Invex Remedis, nie znajdziemy zbędnych konserwantów, substancji antyzbrylających, parabenów ani spulchniaczy. To wszystko składa się na linie produktów w pełni naturalnych i dostosowanych do potrzeb współczesnych i świadomych osób, oczekujących od swoich kosmetyków i suplementów wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa.

W ofercie producenta znajdziemy kilka linii produktowych:

– Dermokosmetyki – naturalnie skuteczne kosmetyki przebadane metodą in vitro oraz stworzone w oparciu o technologie monojonową.

– Suplementy diety – suplementy Invex Remedis to w pełni naturalne i doskonale przyswajalne przez organizm preparaty, uzupełniające codzienne zapotrzebowanie organizmu w najcenniejsze witaminy i minerały, takie jak krzem, cynk, bor, miedź, magnez i wiele innych.

– Sport line – suplementacja stworzona z myślą o osobach aktywnych i trenujących różne dyscypliny sportowe.